ساخت ۵۰۰۰ متر مربع در انبار الوم گلستان توسط موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج

موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج آئین افتتاح ۷۰ واحد مسکونی ساخته شده توسط این موسسه  در شهر انبار الوم آق قلا در استان گلستان برگزار کرد.

در این مراسم که با حضور جمع زیادی از مردم محلی برگزار گردید مهندس حبیب زاده مدیر عامل موسسه و سردار ملک شاهکویی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان و مسئولین محلی حضور داشتند.

مهندس حبیب زاده در این مراسم با اعلام این موضوع که موسسه مسکن و عمران اجتماعی پیمانکار نیست اعلام داشتند که ما نیامده ایم تا کار پیمانکاری برای منافع انجام دهیم و خارج شویم، برای تسریع این پروژه ۷ میلیارد تومان هزینه شده است و در مجموع ۵۰۰۰ متر مربع در مدت ۱۰ ماه در شرایط خاص ساخته شده است که در نوع خودش شاید غیر قابل باور باشد. اینکه ما در مدت ده ماه با ویژگی سریع، ارزان و بادوام این واحدها را ساخته‌ایم دلیلش همدلی مردم با موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج بوده که بزرگترین سرمایه برای ما محسوب می‌شود.

ایشان همچنین اضافه کردند: این خاطرات خوب را ما به یادگار خواهیم داشت. در مقطعی که ۱۸ استان درگیر سیل شدند همه مردم دغدغه این را داشتند که چطور می‌شود این موضوع را سر و سامان داد، با تمام گرفتاری‌هایی که برای مردم پیش آمد مهمترین نکته‌ای که به مردم امید داد همدلی بین مسئولین دولتی و نیروهای مسلح و بسیج بود که باعث شد کارها با سرعت به پیش برود.

قابل ذکر است که موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج در زمینه محرومیت زدایی و در قالب عمران اجتماعی در سراسر کشور مشغول به خدمت رسانی به مردم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *