کمک مؤمنانه|توزیع بسته‌های معیشتی، گوشت و غذای گرم در زاهدان

به همت گروه های جهادی توشه اخرت پایگاه مقاومت بسیج شهید بستانی از حوزه مقاومت بسیج کربلا زاهدان بسته های معیشتی، گوشت گرم و غذای گرم و شربت و شیرینی در روز عید سعید غدیر در میان نیازمندان توزیع شد.

کمک مؤمنانه|توزیع بسته‌های معیشتی، گوشت و غذای گرم در زاهدان

احمد شاهرودی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: همزمان با روز عید سعید غدیر خم و در راستای کمک به مستمندان و خانواده آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز در زاهدان، گروه جهادی توشه اخرت پایگاه مقاومت بسیج شهید بستانی از حوزه مقاومت بسیج کربلا زاهدان، به توزیع بسته های معیشتی، گوشت گرم و غذای گرم و شربت و شیرینی در سطح شهر و بین خانواده های حاشیه شهر زاهدان اقدام کرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج کربلا زاهدان، گفت: کمک مومنانه توزیع شده به ارزش ریالی بیش از ۱۰۰ میلیون ریال است که شامل، تهیه و توزیع ۸۰ بسته معیشتی و حمایتی، ذبح دو راس گوسفند و توزیع گوشت قرمز گرم در قالب۸۰ بسته به همراه، طبخ و توزیع ۲۰۰ پرس غذای گرم و تهیه و توزیع شیرینی و شربت جهت  هزار نفر است.

 وی بیان کرد: این کمک ها در سطح شهر زاهدان و توزیع بسته ها بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا تقسیم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *