کمک مومنانه؛ توزیع بسته‌های معیشتی به نیت شهید سلیمانی در سیرجان

جوانان مسجد ولی عصر (عج) سیرجان همزمان با عید سعید غدیر و با همت خیران و هیئت امناء این مسجد ۳۰۰ بسته معیشتی و غذایی را به نذر و با یاد شهید حاج قاسم سلیمانی تهیه و به‌عنوان نذری در بین نیازمندن توزیع کردند.

کمک مومنانه؛ توزیع بسته‌های معیشتی به نیت شهید سلیمانی در سیرجان

هیئت همدلی| به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، جواد خدامی اظهار کرد: با همکاری جوانان مسجد و موکب سیدالشهداء (ع) ۳۰۰ بسته نذری به نام حاج قاسم سلیمانی تهیه و بین شیعیان علی‌بن ابیطالب به‌ویژه نیازمنان منطقه توزیع شد.

امام جماعت و مسئول هیئت امناء مسجد ولی عصر سیرجان افزود: امروزه شهید مقاومت الگوی جوانان ما است و جوانان بسیار با درک دقیق مفاهیم رشادت و ایستادگی گام در مسیر این شهید والا مقام خواهند گذاشت.

خدامی خاطرنشان کرد: نسل امروز نیز مانند نسل‌های گذشته پای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده و تا پای جان از آن دفاع می‌کند و نوک پیکار ما بااستکبار است.

وی ادامه داد: به‌طور یقین با شهادت این سردار، سرداران بسیار پرورش یافته مکتب اهل‌بیت (ع) و انقلاب، راه شهید سلیمانی را با اقتدار ادامه خواهند داد و سردار سلیمانی‌ها پرورش یافته و در مسیرش گام برمی‌دارند که حتی امروز با نام این شهید بسته‌های غذایی شامل گوشت گرم، برنج و حبوبات را تهیه و بسته‌بندی و توزیع کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *