«کمک مومنانه» اصناف گلستان لحظات به یادماندنی برای همه رقم زد

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: رزمایش «کمک مومنانه» در استان لحظات به یاد ماندنی فراوانی برای همه ما رقم زد و اصناف و بازاریان استان در ماجرای کرونا کمک‌های بسیار زیادی داشتند و در کنار سپاه و بسیج بودند.

«کمک مومنانه» اصناف گلستان لحظات به یادماندنی برای همه رقم زد

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، سردار علی ملک‌شاهکوهی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز ملی اصناف در گرگان اظهار کرد: تا جایی که خاطرم هست استان گلستان جزو استان‌هایی بود که در دوران دفاع مقدس دچار خلل در حوزه اصناف و بازار نشد که این فرهنگ انقلابی بازاریان ما را از سال‌ها پیش نشان می‌دهد.

وی تصریح کرد: اصناف و بازاریان ما در آن سال‌های سخت کنار مردم ایستادند چراکه گرانفروشی و کم‌فروشی را عملی قبیح می‌دانستند.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: با مرور آن مجاهدت‌ها در می‌یابیم این انقلاب به سادگی به دست نیامده و برای حفظ و پاسداری از آن بسیاری از رزمندگان خون دادند و بسیاری دیگر خون دل خورده‌اند.

ملک‌شاهکوهی خاطرنشان کرد: رزمایش «کمک مومنانه» در استان لحظات به یاد ماندنی فراوانی برای همه ما رقم زد و اصناف و بازاریان استان در ماجرای کرونا کمک‌های بسیار زیادی داشتند و در کنار سپاه و بسیج بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *