برپایی رزمایش سه‌گانه “مواسات، همدلی و کمک مومنانه “در استان سمنان

رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه با تلاش گروه جهادی حیدریون سازمان جهاد کشاورزی استان با حضور خجسته‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان برگزار شد.

حسن میرعماد، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان روز 17 اردیبهشت در حاشیه این آیین اظهار کرد: این رزمایش در سه مرحله با تلاش جهاد کشاورزی در حال انجام است و امروز در راستای کمک‌های مومنانه، ۵۰۰ بسته غذایی در استان توزیع می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با بیان اینکه، این بسته‌ها در بین نیازمندان واقعی توزیع خواهد شد، اضافه کرد: بیشتر این بسته‌ها در مناطق روستایی و کمتر برخوردار استان توزیع می‌شود.

میرعماد ادامه داد: در اوایل ماه مبارک رمضان هم افزون بر ۲۰۰ بسته غذایی با همت جهاد کشاورزی استان توزیع شد و این طرح در مرحله دیگر در روزهای آینده هم اجرایی می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: ارزش هر کدام از بسته‌های غذایی سه میلیون و ۲۰۰ هزار ریال است و شامل ۱۶ قلم مانند مرغ مایع ، برنج، پنیر، خرما، ماکارونی، تخم مرغ، ماست، دوغ، سویا ، پیاز و رب است.

میرعماد اضافه کرد: در کنار این بسته‌های غذایی، بسته‌های فرهنگی شامل کتاب و مواد ضدعفونی کننده و ماسک در بین نیازمندان توزیع می‌شود.